ARAÇLARIMIZ

Trakya Platform filo sayfamıza hoşgeldiniz. Trakya Platform vinç kiralama, forklift kiralama, makaslı platform kiralama ve eklemli platform kiralama hizmetleri vermektedir. Hizmetleri kapsamındaki araçlarını aşağıdan inceleyebilirsiniz. Araçlarımızın müsaitlik durumunu ve fiyat bilgilerini öğrenmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

PLATFORM GALERİMİZ

ARAÇ TANITIMLARIMIZ

VİNÇLER

Vinçler insan gücünün yetmediği yerlerde yardımımıza koşan, cisimlerin kaldırılmasına yardımcı olan iş makineleridir. Vinçler sanayi, fabrika, hafriyat işlemlerinde çoklukla kullanılmaktadır. Yol yapımlarında, trafikte, endüstriyel projelerinde de sıklıkla kullanılmaktadır.

FİYATLANDIRMA

Vinç fiyatlandırması vincin yüksekliğine bağlı olarak ve kiralama süresine göre değişiklik göstermektedir. Uzun süreli kiralamalarda indirimli kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Detaylı fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FORKLİFTLER

Depoların vazgeçilmez iş makinelerinden olan forkliftler ürün taşıma, ürün yerleştirme konusunda yardımımıza her zaman koşmuştur. Ufak yapısı sayesinde dar alanlarda kullanımı oldukça iyi bir özelliktir. Genellikle limanlarda, inşaat sektöründe ve mağazaların depolarında kullanılmaktadır.

FİYATLANDIRMA

Forkliftlerimiz standart forklift olmakla birlikte fiyatlandırması günlük olarak yapılmaktadır. 7 günden fazla kiralamalarda ekstra indirim uygulanmaktadır. Forkliftin yakıt masrafları tarafımıza aittir. Detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MAKASLI PLATFORMLAR

Makaslı platformlar genel de inşaatların dış cephe yapımında kullanılır. Bina dış cam temizleme işlemleri için güvenilir olması bakımından makaslı platformlar tercih edilir. Güvenlikli bir iş makinesidir. Bu yüzden çoğu kurum tarafından tercih edilmektedir.

FİYATLANDIRMA

Makaslı platform fiyatlandırması platformun maksimum yüksekliğine bağlı olarak değişmektedir. Buna ek olarak uzun süreli kiralama işlemlerinde ekstra indirim uygulanmaktadır. Makaslı platformlarımızın kiralama ücretleri içerisine operatör ücretleri de dahildir. Kiralama ücretleri ve araçların müsaitlik durumu için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EKLEMLİ PLATFORMLAR

Eklemli platformlar iş yerlerinde, fabrikalarda, inşaat ve dış cephe işlemlerinde insan taşımak için genellikle sepetli olarak kullanılan iş makineleridir. Eklemli yapıları sayesinde ulaşılması zor yerlere kolaylıkla erişim sağlanır.

FİYATLANDIRMA

Eklemli platform fiyatlandırması eklemlinin kiralanan gün sayısına bağlı olarak değişmektedir. Ayrıca eklemlinin eklem boyuna bağlı olarak da günlük fiyatlandırmaları değişmektedir. Detaylı fiyatlandırma için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

TÜM PLATFORMLARDA 10 GÜN VE ÜZERİ KİRALAMALARDA OPERATÖR ÜCRETİ İSTEMİYORUZ!